Sál

Přítomnost je prvním kinem svého druhu v Praze – Boutique Cinema s pohodlným sezením a s barem přímo v sále.

Funkcionalistický prostor, který se skrývá v Domě Radost, jednom z prvních pražských mrakodrapů, je ve své nové podobě stejně odvážný, jako byla kdysi ve 30. letech 20. století samotná budova. Najdete v něm propojení původní architektury, moderního českého designu a květinové instalace, které zde společně nerušeně fungují a vytváří výjimečný kulturní zážitek jménem Přítomnost – bar, kino, obojí najednou i něco navíc.

V sále je rozestavěn nábytek, který umožňuje sedět u stolu a vychutnat si nabídku baru. Bar s obsluhou funguje během promítání nepřetržitě a jeho nabídka je uzpůsobena tak, aby její příprava během projekce nerušila, a přitom splnila očekávání náročného návštěvníka.

Sál otevírá minimálně půl hodin před první projekcí, kdy je možné se příjemně usadit a užít si jeho kouzlo. Po skončení projekce zde můžete zůstat, v klidu kontemplovat a vychutnat si vše, co bar nabízí. Přesný čas otevření sálu najdete na vstupence.

Přítomnost Boutique Cinema je cashless. Přijímáme pouze platební karty.

 

Sál Přítomnost je vybaven plně digitálním projektorem dle požadavků DCI Sony SRX-R515P a serverem XTC-M10. Lze tedy promítat digitální filmy ve formátu DCP. Další vybavení: BluRay/DVD přehrávač, BetaSP, projekční počítač pro odbavování projekcí z videosouborů (v rozlišení až do 4K), satelitní receiver, zvuk Dolby Digital 7.1 a zařízení pro projekci podtitulků.

Sál bohužel není bezbariérově přístupný.

Jedinečný nábytek české značky Egoé je možné poskládat dle libosti a vytvořit tak prostor na míru. Ať už pro denní workshop nebo noční večírek.

Kapacita:
100 míst jako kino sezení
150 míst jako koncertní sezení

Foto © Alex Timpow

Přítomnost je tvořena společným úsilím společností

Za podporu děkujeme

Přítomnost Boutique Cinema Siwiecova 1, Praha 3 (mapa) info@kinopritomnost.cz

Přítomnost je cashless. K nákupu vstupenek a k platbě na baru přijímáme pouze platební karty.

Sál s barem otevírá 30 minut před začátkem projekce, abyste se mohli pohodlně usadit a objednat svůj oblíbený drink.

Hledáš práci? Neustále hledáme nové posily. Vyplň formulář a zkus štěstí u nás.