Sál

Přítomnost je prvním kinem svého druhu v Praze – Boutique Cinema s pohodlným sezením a s barem přímo v sále.

Funkcionalistický prostor, který se skrývá v Domě Radost, jednom z prvních pražských mrakodrapů, je ve své nové podobě stejně odvážný, jako byla kdysi ve 30. letech 20. století samotná budova. Najdete v něm propojení původní architektury, moderního českého designu a květinové instalace, které zde společně nerušeně fungují a vytváří výjimečný kulturní zážitek jménem Přítomnost – bar, kino, obojí najednou i něco navíc.

V sále je rozestavěn nábytek, který umožňuje sedět u stolu a vychutnat si nabídku baru. Bar s obsluhou funguje během promítání nepřetržitě a jeho nabídka je uzpůsobena tak, aby její příprava během projekce nerušila, a přitom splnila očekávání náročného návštěvníka.

Sál otevírá minimálně půl hodin před první projekcí, kdy je možné se příjemně usadit a užít si jeho kouzlo. Po skončení projekce zde můžete zůstat, v klidu kontemplovat a vychutnat si vše, co bar nabízí. Přesný čas otevření sálu najdete na vstupence.

 

Sál Přítomnost je vybaven plně digitálním projektorem dle požadavků DCI Sony SRX-R515P a serverem XTC-M10. Lze tedy promítat digitální filmy ve formátu DCP. Další vybavení: BluRay/DVD přehrávač, BetaSP, projekční počítač pro odbavování projekcí z videosouborů (v rozlišení až do 4K), satelitní receiver, zvuk Dolby Digital 7.1 a zařízení pro projekci podtitulků.

Sál bohužel není bezbariérově přístupný.

Jedinečný nábytek české značky Egoé je možné poskládat dle libosti a vytvořit tak prostor na míru. Ať už pro denní workshop nebo noční večírek.

Kapacita:
150 míst jako kino sezení
150 míst jako koncertní sezení

Foto © Alex Timpow

Přítomnost je tvořena společným úsilím společností

Za podporu děkujeme

Přítomnost Boutique Cinema Siwiecova 1, Praha 3 (mapa) info@kinopritomnost.cz

Sál s barem otevírá 30 minut před začátkem projekce, abyste se mohli pohodlně usadit a objednat svůj oblíbený drink.

Hledáš práci? Neustále hledáme nové posily. Vyplň formulář a zkus štěstí u nás.